Wiejski stół

Wiejski stół

Stół nasz jest niepowtarzalny, gdyż wyroby serwowane na nim pochodzą tylko i wyłącznie z naszej własnej produkcji. Wszystkie wyroby to połączenie natury i ręki profesjonalisty, czego możemy być strażnikiem i gwarantem w 100 % bez konserwantów oraz pozbawione jakiejkolwiek chemii. Przygotowywane według starych receptur i przepisów, a wędzona na wiekowym szlachetnym drewnie…

Jest on wspaniałą atrakcją kulinarną samą w sobie, urozmaica wszelakie imprezy indywidualne, uroczystości rodzinne jak i zarówno firmowe spotkania biznesowe na najwyższym poziomie.
Wierzymy, że dobra aranżacja stołu wiejskiego powinna być bardzo rozbudowana, skomponowana z wielu rodzajów i gatunków mięs i wędlin. Wprowadzając w życie tę myśl, dajemy Państwu możliwość kosztowania i delektowania się wieloma smakami. Dowóz naszego stołu jak i naszych wyrobów odbywa się w dzień przyjęcia (by jedzenie było świeże i wyglądało wyśmienicie), a odbiór następuje dzień po jego zakończeniu. (Dowóz stołu do 20 km gratis) Zasięg naszej firmy jest nieograniczony, działamy zarówno na naszym rodzimym bliskim rynku województwa pomorskiego, jak i po wcześniejszym szczegółowym uzgodnieniu w dowolnym miejscu kraju…

Ceny i rodzaje stołów wiejskich:

Stół średni (do 50 osób) – 600 PLN*
Stół duży (do 120 osób) – 1300 PLN*

*Ceny podane powyżej są cenami względnymi, mogą ulec zmianie w zależności od wybranego asortymentu…

Istnieje również wypożyczenie stołu bez dekoracji (odbiór stołu w siedzibie firmy i zwrot po imprezie we własnym zakresie) 100zł / dzień (jest także możliwość dostarczenie stołu pod wskazane miejsce za dodatkową opłatą – ceny ustalane indywidualnie).
Przy zamówieniu wiejskiego stołu proszę wziąć pod uwagę czas przygotowania wędlin, około dwa tygodnie, gdyż są one robione dla każdego indywidualnie.

Przykładowe menu

Wędliny
-szynka wieprzowa
-krakowska sucha
-jałowcowa
-boczek wędzony
Smalec wieprzowy
Wątrobianka
Zylc
Pasztet wieprzowy
Ogórek kiszony
Musztarda ,chrzan
Chleb swojski

Powyższe menu można rozbudować o dodatkowy asortyment:

Udziec pieczony z kością z sosem chrzanowym
Prosiak pieczony faszerowany kaszą
Kaczka faszerowana jabłkiem
Kociołek z żurkiem śląskim
Kociołek z bigosem staropolskim
Kociołek ze strogonowem wołowym